logo
Bachleda Luxury Hotel Krakow, Kraków
Bachleda Luxury Hotel Krakow, Kraków
Bachleda Luxury Hotel Krakow, Kraków
Zarezerwuj

Gavi Restaurant

W naszym hotelu króluje wyrafinowany smak i wyborna kuchnia, która zachwyca wszystkie zmysły. W bogato dekorowanych wnętrzach, pełnych złoceń i szykownych dodatków nasi Goście mogą udać się w kulinarną podróż w stylu fine dinning. Aromatyczne i wykwintne dania serwowane przez najlepszych kucharzy podbijają serca i podniebienia Gości.

Odkryj Gavi Restaurant

unikalne smaki

Szef kuchni to kulinarny wirtuoz, perfekcyjny w każdym calu, oddany pasji do gotowania od kilkunastu lat, w naszej restauracji przygotował autorskie menu z elementami kuchni staropolskiej. Nowoczesne spojrzenie naszego Szefa Kuchni pozwala kreować potrawy w stylu fine dining.

Patio Gavi

Zielone serce restauracji. Świeże kwiaty oraz miękkie tkaniny pozwalają na ucieczkę od zgiełku miasta, zachęcając do odbycia niespiesznego lunchu czy też romantycznej kolacji w nastrojowym świetle. 

 

Wine Spectator

Gavi Restaurant znalazła się w wąskim gronie 17 restauracji w Polsce, odznaczonych przez amerykański magazyn Wine Spectator nagrodą „Award of Excellence”. Ten światowej klasy tytuł przyznawany restauracjom, które oferują wysokiej jakości selekcję win pochodzących od wiodących producentów oraz komponujących się tematycznie z menu.

World Luxury Restautrant Awards

W 2020r. wnętrza Gavi Restaurant zdobyły pierwsze miejsce w Europie w kategorii Luxury Interior Desing w konkursie World Luxury Restaurant Awards.

private dining

Oferujemy spotkania biznesowe i rodzinne szyte na miarę.  Jesteśmy w stanie dostosować się do najbardziej wymagających Gości i ich życzeń.

W tym celu prosimy o kontakt:

+48 12 424 11 11
gavi@bachledaluxury.pl

godziny otwarcia

Restauracja czynna jest w godzinach

poniedziałek - piątek: 14:00 - 23:00

sobota - niedziela 13:00 - 23:00

 

www.gavirestaurant.pl

 

Prosimy o wcześniejszą rezerwację pod numerem:

+48 12 424 11 11

Zobacz na mapie
Zarezerwuj
+48 12 424 11 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij