logo
Bachleda Luxury Hotel Krakow, Kraków
Bachleda Luxury Hotel Krakow, Kraków
Bachleda Luxury Hotel Krakow, Kraków
Zarezerwuj
cms.banner_img

MGallery Hotel Collection

MGallery to kolekcja ponad stu butikowych hoteli, które powstały by odkrywać najdalsze zakątki świata, dostarczając zachwycających i unikalnych doświadczeń.

Każdy z nich opowiada inną historię, ma autorskie menu i wzbogacające rytuały, a przede wszystkim jest wpisany w krajobraz i tradycję miasta, w którym się znajduje. Te unikatowe miejsca należące do kolekcji dedykowane są dla Gości oczekujących wyjątkowych doświadczeń związanych z podróżowaniem. Pobyt w hotelu należącym do MGallery Hotel Collection to obietnica przeżyć, które pozosatją na długo w pamięci.

Memorable Moments

Każdy hotel MGallery Hotel Collection tworzy niepowtarzalną, niemal bajkową i niejednokrotnie ekstrawagancką atmosferę, która jest inspiracją do kreowanych w danym miejscu wyjątkowych doświadczeń zwanych Memorable Moments. Przyjmują różne formy – drobnych prezentów, czy unikatowych rytuałów związanych z miejscem i lokalną kulturą – i zawsze niosą ze sobą zapadające w pamięć doznania.

Pobierz ofertę

Inspired by Her

Kunszt przyjmowania w MGallery Hotel Collection to indywidualne podejście do każdego z Gości. Inspired by Her to program skierowany głównie do kobiet. Przyświeca mu cel przeniesienia podróży w nowy wymiar uwzględniający szczególne potrzeby kobiet podczas podróży. To przemyślane gesty i akcenty poświęcone wellbeing kobiet w hotelach MGallery na całym świecie.

Zobacz na mapie
Zarezerwuj
+48 12 424 11 00
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij